Par Hansa Flex

 

UZŅĒMUMS

SIA HANSA FLEX HIDRAULIKA, kas ietilpst Vācijas koncerna HANSA-FLEX AG sastāvā, Latvijas tirgū darbojas jau kopš 1999. gada. 

Divdesmit filiālēs visā Latvijā HANSA FLEX HIDRAULIKA saviem klientiem nodrošina pilna servisa apkalpošanu hidraulikas jomā - atsevišķu detaļu un komponentu nodrošinājumu optimāliem risinājumiem, pieredzējušu hidraulikas speciālistu konsultācijas un atbalstu, kā arī vissarežģītāko hidraulisko iekārtu un staciju būvi sākot no projekta izstrādāšanas un beidzot ar montāžu un nodošanu ekspluatācijā.

 

PAMATPRINCIPI UN RĪCĪBAS KODEKSS

Pamatprincipi, kas tiek ievēroti uzņēmumā HANSA-FLEX gan darbinieku savstarpējā saziņā, gan sadarbībā ar klientiem un piegādātājiem, ir kopība, atbildība, uzticamība, apkārtējās vides aizsardzība, attīstība un elastīgums.

 

KVALITĀTES VADĪBA

Uzņēmums HANSA FLEX HIDRAULIKA ir sertificēts pēc EN ISO 9001:2015, kas apliecina procesu atbilstību kvalitātes vadības sistēmai uzņēmumā. Tas ietver kvalitātes vadības dokumentāciju, kurā ir stingri noteikta kārtība, kādā notiek gan izgatavošanas process saskaņā ar HANSA FLEX koncerna izstrādāto standartu un produktu kvalitātes kontroles rezultātiem, gan izmantojamo iekārtu apkope, gan atbilstošas dokumentācijas izveidošana un uzturēšana saskaņā ar reglamentētu dokumentu pārvaldību.

 

HANSA FLEX PASAULĒ

Koncerns HANSA-FLEX ir pārstāvēts četrdesmit valstīs visā pasaulē - Amerikā, Āzijā, Āfrikā un Austrālijā, savukārt Eiropā tas ir vadošais uzņēmums visās hidraulikas jomās.

Uzņēmuma veiksmes pamatā ir sistēmas partnerība. Klientu iekārtām un mašīnām ir jādarbojas droši, uzticami un nepārtraukti, tāpēc HANSA FLEX produktu kvalitāte un servisa pieejamība tiek augsti novērtēta.